Mutlaka bakın
Anasayfa / bets10 / 500 TL Nakit Türk Pokerinde

500 TL Nakit Türk Pokerinde

500 TL Nakit Türk Pokerinde
500 TL Nakit Türk Pokerinde

Yepyeni bir tarz ile Türk Pokeri 500 TL nakit hediye ediyor. Kime hediye ediyor, nasıl hediye ediyor, nerde ediyor, ne zaman ediyor gibi soruların cevabı yazının içeriğinde. Ayrıca bu makalede akıllı link olayını kısaca bir kez daha anlatacağım. Akıllı linksiz kimse kalmayacak.

500 TL Nakit Türk Pokerinde

Öncelikle kime hediye ediyor,  sorusuna açıklık getireyim.Tabiki herkese. Sana, bana ,ona Bets10‘ da  Türk Pokeri oynayan herkese kısaca.

Nasıl ediyor sorusuna da hemen cevap vereyim. Cevap yine çok  açık ve net. Türk Pokeri oynayanlara. Sadece ufak bir detay var. O detay da Türk Pokerinde oyun oynamadan önce kampanyaya katıl butonuna tıklamalısın. Kampanyaya katıldıktan sonrada puan toplamaya başlamalısın. yeterli puan topladığında ve 100 TL olduğunda nakit hesabına anında geçer. Her 1 TL katkı 1 poker puanına eşittir. Her 400 TL katkı bıraktığında 100 TL hesabına geçer ve bu şekilde 5 sefer kazanabilirsin.

Kampanya şu an aktif. Kazanmak için sen de katıl ve puanları biriktirmeye başla. Kumbaran 100 TL oluncada hesabına geçsin.

Şimdi tek yapman gereken şey Bets10’da olmak. Bu da bizim en sevdiğimiz kısım. Sizi hızlıca Bets10’a götürmek.HEMEN TIKLA

Şimdi sıra akıllı linkde. Akıllı link adından anlaşılacağı gibi, çok akıllıdır. O kadar akıllıdır ki sizi her durumda Bets10’a hızlıca götürür. Akıllı linkin en güzel fonksiyonu da sizi daima yeni adrese götürüyor olması. Akıllı link kullanarak hep Bets10 yeni adresde olabilirsin. Akıllı link ile hemen tanışman için linki aşağıya bırakıyorum. Güle güle kullan 🙂

Akıllı link: https://www.bets10up.com

Kampanya Detayları:

Kampanyaya dahil olabilmek için Kampanyaya Katıl butonuna tıklamalısınız.
Kazanç hesabınıza anında geçmez, öncelikle Türk Pokeri bölümünde yeterli miktarda poker puanı toplamanız gerekmektedir.
Bıraktığınız her 1 TL katkı 1 poker puanına eşittir. Kampanyaya katıldıktan sonra Poker Puanlarınızın durumunu Hesabım>Bonuslar sayfasının alt tarafında bulunan aktif bonuslar kısmından takip edebilirsiniz.
Poker ödülüne hak kazanmak için toplamanız gereken puan miktarını, ve bu puanların yüzde kaçını topladığınızı hesabım sayfasından, aktif bonuslarım bölümünden takip edebilirsiniz
Her 400 TL katkı bıraktığınızda hesabınıza 100 TL geçmektedir. Bu işlem 5 sefer tekrarlanacaktır.
Kampanya dahilinde kazandığınız meblağı istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.
Bu kampanyadan aksi belirtilmedikçe en fazla 500 TL alabilirsiniz ve bu kampanyadan her müşteri sadece bir kez faydalanabilir.
Bets10, kampanyayı suistimal ederek haksız kazanç elde etmeye çalışan ve/veya Bets10 genel şartlarını ve koşullarını ihlal eden kullanıcıların hesaplarını kapatma hakkını saklı tutar.
Bets10 önceden haber vermeksizin ve herhangi bir neden belirtmeksizin kampanyayı durdurma, iptal etme ve şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Türk Pokeri Oyna 500 TL Nakit Kazan

BETS10 KAZANDIRIR

Güncelleme: 04 Haziran 2018

İlginizi çekebilir

939Bets10 - 940Bets10

939Bets10 – 940Bets10 Yorumlar

939Bets10 – 940Bets10 Adını çok sık duyduğumu marka, 939Bets10, 940Bets10 ve 941Bets10 en hızlı giriş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir